seo uzmanı

Dirty Works Pure Beauty Facial Oil | Güzelleşirken Bakım Yapın


  Yüz yağı olarak karşımıza çıkan bu ürün mucizevi bir yağdır. Antioksidan bakımından zengin bileşenlere sahip bu yağ cildi besleyerek adeta yeniler. 

İçerisindeki yağlar
Argania Spinosa Çekirdeği Yağı,Zeytin yağı,Odorata Çiçek Yağı, Reçine, Benzil Salisilat,Hidroksiizoheksil 3-Sikloheksen Karboksaldehit, Alfa-İzometil İyonon.

Nasıl kullanılır
-Avucunuza 2-3 damla damlatarak yüzünüze sürebilirsiniz
-Gene masaj yaparken kullanabilirsiniz


  Benim bu ürünü kullanma amacıma gelirsek, yüzüme falan sürmüyorum. Makyaj malzemelerimin içine damlatıyorum. Neden derseniz  makyaj ürünleri zaten birçok kimyasal içeriyor. Bu ürünler yüzümüzü adeta bir tabaka gibi kaplıyor ve nefes almasını engelliyorlar. Zaten zararlı olduğunu biliyoruz fakat birde o güzelim cildimiz söz konusu olunca işler değişiyor. Yıllar önce bir arkadaşımın çok güzel kirpikleri vardı. Kız neredeyse her gün maskara sürüyordu ve kirpikleri hiç dökülmüyordu. Bunun sırrını sorduğumda ise işte bu yağı içerisine damlattığını söyledi. Bende bu yağı aldım ve maskaramın içine 4 damla damlattım. Fondötenimin içerisine 10 damla, nemlendiricimin içerisine 15 damla, yüz temizleme suyuna 10 damla, bazen de farımdaki pigmentleri artsın diye kullanıyorum. Kısacası yüzüme ne sürüyor isem içine damlatıyorum. (Toz olanları hariç). 

 Cildimin bu kadar bakımlı,parlak ve pürüzsüz olmasının sebebi de budur. 


Share on Google Plus

About Seo Danışmanlık

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönder